Koberce

Podrobnosti
- prodej koberců
- obšívání koberců
- montáž koberců

Podlahy

Podrobnosti
- prodej krytin
- montáž krytin
- poradenství

Další služby

Podrobnosti
- komplexní poradenství
- montáže u zákazníků
- doprava zboží

Bytové koberce

V nabídce je široká škála provedení v různých barvách potiscích a designu od nejlevnějších až po luxusní. Použití v místnostech na odpočinek i v místnostech aktivních. Zhotovují se z polypropylenu, polyesteru. Na vybrané bytové koberce pořádáme akce, které jsou mnohdy velice zajímavé. Šíře, ve kterých je možno tyto koberce u nás pořídit jsou tyto: 2m, 3m, 4m, 5m na objednávku, největší výběr najdete v šíří 4m.


Běhouny

Využití běhounu je velice široké v domácnosti, ale i v penziónech a hotelích. Slouží především na zútulnění interiéru. Instalují se nejčastěji do chodeb nebo na schodiště. Disponují také protiskluzovým podkladem, a proto se velice dobře hodí i na PVC nebo plovoucí podlahy. Vyrábějí se v šířích 0,67m, 0,80m, 0,90m, 1m a 1,20m. Jsou zdobeny barevnou okrajovou bordurou. Dají se z nich vytvořit různé předložky nebo i celé ložnicové soupravy.


Čistící zóny

Čistící zóny jsou svým složením a materiálem nejvíce využívány na různé vstupy a vchody. Nejčastěji se vyrábějí v hnědé, černé, šedé a také v modré, zelené, červené barvě. Jsou vodě odolné i mrazuvzdorné. V řezu se netřepí. Čistící zónu můžeme fixovat k podlaze nebo volně položit, podklad je guma. Vyrábí se v šířkách 1m, 2m


Kusové koberce

Kusové koberce doplňují prostor každého interiéru, dotváří atmosféru domova a plní užitnou, ale hlavně estetickou funkci. Nové materiály garantují zvýšenou odolnost proti zašpinění, antistatické vlastnosti a barevnou stálost. Vyrábějí se v různých velikostech a designech, od moderních vzorů až po klasické. Na naší prodejně najdete velkou škálu těchto koberců. V rozměrech (v cm): 60x110, 80x150, 120 x170, 133x190, 160x230, 200x300, 250x300, 300x400 .


PVC

PVC prošlo vývojem, v mnoha případech předčí i laminátovou plovoucí podlahu a jeho nový design dokonale imituje dřevo nebo dlažbu. Využití najde v bytové výstavbě, ale také jako zátěžová krytina pro speciální použití v nemocnicích, školách, restauracích a v lehkém průmyslu.


Obšívání koberců

Koberce zakoupené u nás, si v naší prodejně můžete nechat obšít. Obšívání koberců je na počkání nebo po domluvě do druhého dne. Velká barevná škála obšívacích nití garantuje originální vzhled obšitého koberce


Rozvoz koberců

Odvoz koberců je u nás samozřejmostí a cena závisí na vzdálenosti místa doručení. Odvoz provádíme každý den nebo po domluvě se zákazníkem.